O nas

o nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wycenie maszyn i środków technicznych. Dzięki zaangażowaniu wykonujemy opinie i raporty na wysokim poziomie, tym samym zapewniając spełnienie Państwa potrzeb. Działamy terminowo i zgodnie z planem, stawiając na pierwszym miejscu Państwa oczekiwania.

Specjalizujemy się w opracowaniach interdyscyplinarnych, łączących wiedzę na temat rynku sprzedaży maszyn oraz zagadnień technicznych. W Naszym portfolio znajduje się już kilkaset różnego rodzaju opinii, jakie w przeszłości sporządzono dla potrzeb: banków, firm leasingowych, urzędów czy komorników sądowych. Zrealizowane wyceny dotyczyły wartości typowych maszyn budowlanych, poligraficznych i rolniczych oraz tych bardziej skomplikowanych jak np. linie technologiczne wykorzystywane do recyklingu odpadów czy maszyny stanowiące wyposażenie laboratoryjne i wiele innych.

Jako nasz klient zyskujesz kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia wyceny. Możesz liczyć na profesjonalizm i wysokie kwalifikacje poparte zarówno certyfikatami państwowymi jak i międzynarodowymi. W pracy stawiamy na ciągły rozwój i uczestniczymy w szkoleniach na temat wyceny maszyn i urządzeń. To pozwala nam rozwinąć umiejętności i kwalifikacje. Ponadto jesteśmy członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Wycena maszyn sporządzana jest rzetelnie i z dokładnością, co pozwala dostarczyć niezbędnych informacji potrzebnych w wielu sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pomocy rzeczoznawców majątkowych, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług.
Zespół PRO EVALUATION
Rzeczoznawcy ds. wycen środków i megaukładów technicznych

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

PIERWSZY RAZ ZLECASZ WYCENĘ?

JESTEŚMY PO TO ABY CI POMÓC, GWARANTUJEMY KOPLEKSOWĄ POMOC